Smart IP камера 2mp ZetPro ZIP-5241DLM-X12CP (LPR onboard) з розпізнаванням номерних знаків на борту
Зображення
  • Механічний ІЧ-фільтр (день/ніч)
  • Адаптивне ІЧ-підсвічування дальністю до  50  м
  • Система шумоподавлення  3D DNR
Відео
  • Формат стиснення – Ultra H.265/ Н.265/H.264/MJPEG
  • Вбудована відеоаналітика
  • Одночасна передача трьох потоків відео
  • Область інтересу ( ROI )
  • Компенсація засвічення ( HLC )
  • Аудіо
Сумісність
  • Підтримка протоколу ONVIF
Умови експлуатації
  • Температура експлуатації від -40 до +60 °C
  • Живлення 12 В пост. струму або РОЕ
  • Ступінь захисту  IP67
Вбудована аналітика:
  • LPR-системи для ідентифікації — розпізнавання номерних знаків авто на борту
  • Час розпізнавання – 40 м/с
  • Розпізнавання марки авто (на борту камери)
  • Розпізнавання моделі авто (на борту камери)
  • Розпізнавання кольору авто (на борту камери)
  • Більше 800 моделей та марок авто
Smart IP-камера 2mp ZIP-5241DLM-X12CP (LPR onboard)
Особливості та характеристики IP-камери 2mp ZIP-5241DLM-X12CP
  1. Камера має моторизований об’єктив і гарантує 10-кратне оптичне збільшення.
  6. Формати стиснення — Ultra H. 265/Н.265/H. 264/MJPEG.
Сфери застосування Smart IP-камери 2mp ZIP-5241DLM-X12CP
Переваги моделі
Професійна IP-камера ZIP-5241DLM-X12СР від Kobi, на відміну від бюджетних аналогів, має:
  • LPR-систему для ідентифікації — розпізнавання номерних знаків авто на борту всього за 40 мс;
  • одночасну передачу трьох потоків відео;
  • інтеграцію з месенджером Telegram;
Камера
датчик 1/2,8” 2 МП CMOS
Фокусна відстань Від 4.7 – 47 мм, моторизоване масштабування, оптичне збільшення 10х
Затвор Авто/ручний, діапазон: від 1/25 до 1/100000 с
Мінімальна освітленість 0,001 люкс (F1,5)
Формат колекції зображень 1080P@25 (за замовчуванням), 1080P@30, 1080P@50, 1080P@60
роздільна здатність Основний потік: 1080P (за замовчуванням), 720P, D1
Додатковий потік: 720P (за замовчуванням), D1, 2CIF, CIF
Третій потік: D1 (за замовчуванням), 2CIF, CIF
Стиснення відео H.264 (за замовчуванням), H.265
ROI Підтримує до 8 регіонів
Розумний
Сценарій застосування Швидкість автомобіля ≤190 км/год
Режим виявлення автомобіля Відео
Тип номерів Стандартні, інвертні, вдострокові
Конфігурація списку Підтримує конфігурацію білого та чорного списків
Додаткові функції Розпізнавання марки та моделі авто
Зберігання
Карта пам’яті Micro SD до 128 ГБ
Структура
Сонцезахисний екран Довгий сонцезахисний козирок
Кронштейн 3-осьовий монтажний кронштейн
Розподільна коробка Камера постачається з розподільною коробкою для зберігання хвостового кабелю
Інтерфейс
Мережевий інтерфейс 1 × 10M/100M RJ45
Послідовний порт 1 × RS485
Логічний вихід 1 релейний вихід, витримуюча напруга: AC 125V/0.3A, DC 30V/1A
Логічний вхід 2 входи, підтримує рівень/логічний, з максимальним рівнем до 5 В постійного струму
Аудіоінтерфейс 1 × аудіовхід, 1 × аудіовихід
Інтерфейс зберігання 1 × слот для карти Micro SD
Загальний
Блок живлення DC12V + 25% – 10%
Макс. споживана потужність: 20W
Підтримує PoE (802.3at, клас 4)
Розміри (Д×Ш×В) 386 мм x 126 мм x 130 мм
вага 2 кг
Операційне середовище -40 ℃ до 60 ℃, ≤90% RH