Smart IP камера 8MP ZetPro ZIP-2128LT-BT-F40M
Зображення
  • Механічний ІЧ-фільтр (день/ніч)
  • Адаптивне ІЧ-підсвічування дальністю до 50 м
  • Апаратна реалізація широкого динамічного діапазону
  • Система шумоподавлення 3D DNR
Відео
  • Формат стиснення – Ultra H.265/Н.265/H.264/MJPEG
  • Одночасна передача трьох потоків відео
  • Область інтересу ( ROI )
  • Компенсація засвічення ( HLC )
Сумісність
  • Підтримка протоколу ONVIF
Умови експлуатації
  • Температура експлуатації від -30 до +60 °C
  • Живлення 12 В пост. струму або РОЕ
  • Ступінь захисту IP67
Smart
  • Виявлення людського тіла
  • Зона вторгнення
  • Перетин лінії
Завантажити інструкцію
ZIP-2128LT-BT-F40M
Камера
Сенсор 1/2,7″, 8,0 мегапікселів, прогресивна розгортка, CMOS
Мінімальна освітленість колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC увімкнено)
0 люкс із увімкненим ІЧ-випромінюванням
День/Ніч ІЧ-фільтр з автоматичним перемиканням (ICR)
Затвор Авто/ручний, 1~1/100000 с
S/N >56 дБ
WDR 120 дБ
Об’єктив
Тип об’єктива 2,8 мм при F1,6 4,0 мм @ 1,6
Діафрагма Фіксована
Кут огляду (H) 98,3° 91,2°
Кут огляду (V) 53,3° 47,9°
Кут огляду (D) 103,1° 95,9°
DORI
2,8 мм 84 33.6 16.8 8.4
4,0 мм 120 48 24 12
Підсвітка
Довжина хвилі 850 нм
Керування ввімкненням/вимкненням ІЧ Автоматичний/ручний
Відео
Стиснення відео Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
Кодовий профіль H.264 Базовий профіль, основний профіль, високий профіль
Smart code Так
OSD До 4 екранних меню
Маска конфіденційності До 4 областей
ROI До 8 областей
Потік відео Подвійний
Зображення
Баланс білого Авто/На вулиці/Точне налаштування/Натрієва лампа/Заблоковано/Авто2
Цифрове шумозаглушення 2D/3D DNR
Розумний ІЧ Так
КЛП Так
BLC Так
Проти туману Digital Defog
Події
Аудіо
Стиснення аудіо G.711U, G.711A
Бітрейт аудіо 64 Кбіт/с
Двостороннє аудіо N/A
Придушення Підтримується
Частота дискретизації 8 кГц
Зберігання
Edge Storage Micro SD, до 256 ГБ
Мережне сховище ANR, NAS(NFS)
Мережа
Сумісна інтеграція ONVIF (профіль S, профіль G, профіль T), API, SDK
Користувач/хост До 32 користувачів. 2 рівні користувача: адміністратор і звичайний користувач
Клієнт Guard Station
Guard Viewer
Guard Live
Живий перегляд без плагінів: Chrome 57.0 і вище, Firefox 58.0 і вище, Edge 16 і вище
Інтерфейс
Аудіо I/O N/A
Вхід/вихід тривоги N/A
Вбудований мікрофон Так
WIFI N/A
Мережа 1 * RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet
Сертифікат
FCC (FCC CFR 47 частина 15 B, ANSI C63.4-2014)
Безпека CE LVD (EN 62368-1:2014+A11:2017)
CB (IEC 62368-1:2014)
UL (UL 62368-1, 2-е видання, дата видання: 2014-12-01)
Захист IP67 (IEC 60529:1989+AMD1:1999+AMD2:2013)
Загальний
Потужність 12 В постійного струму±25%, PoE (IEEE802.3 af)
Споживана потужність: Макс. 6,5 Вт
Інтерфейс живлення Штекер Ø 5,5 мм
Розміри (Д × Ш × В) 190×73×71 мм (7,5”×2,9”×2,8”)
Робоче середовище -30°C ~ +60°C (-22°F ~ 140°F), вологість: ≤95% RH (без конденсації)