03028 м. Київ, проспект Науки, 41

uk en
Створення навчально-тренувального полігону з відеоаналітики для Національної академії внутрішніх справ України.
30 Липня 2023

27 липня у стінах  НАВС відбулося офіційне відкриття унікального цільового навчально-тренувального полігону з відеоаналітики на базі  програмного забезпечення CaMaP “Безпечне місто” та обладнання систем відеоспостереження  ZetPro від українського виробника Kobi software

Метою запровадження даного тематичного полігону з відеоаналітики є підвищення якості надання освітніх послуг в сфері підготовки та перепідготовки сучасної генерації правоохоронців – слідчих, криміналістів, поліцейських, працівників НАБУ, ДБР, БЕБ та інших органів, які задіяні в процесі розслідування злочинів різного характеру. 

Отже, полігоном  в даному контексті називається відповідно обладнаний навчальний клас. Де кожен курсант або особа, що підвищує кваліфікацію, має своє робоче місце та доступ до тестової бази даних, а також функціональних можливостей  системи “Безпечне місто”. 

Детальніше про дану систему можна прочитати за посиланням https://kobi.ua/safe-city/ 

Також ми обладнали  3 тематичних навчальних стенди, кожен з яких відображає особливості  використання відеоаналітики в практичній діяльності правоохоронних органів. Розпізнавання автомобільних номерів, типу, марки, моделі та кольору авто; цілодобове визначення порушень ПДР; розпізнавання облич у місцях скупчення людей (віку, статі, емоцій); розпізнавання осіб за атрибутами; розпізнавання облич та номерів авто з нагрудної камери визначення скупчень людей; виявлення залишених чи переміщених предметів; підвищення звукового бар’єру (постріл, вибух, крик тощо).

 

 

Завдяки широким аналітичним можливостям нашого програмно-апаратного комплексу, значно швидше відбувається розшук викрадених авто чи зниклих осіб, сповіщення про ДТП чи виникнення надзвичайної ситуації. Дані про тривожну подію миттєво відображаються на карті подій відповідно і служби мають змогу максимально швидко відреагувати на них та прийняти необхідні міри. Саме вміння оператвного застосування всіх можливостей системи і відпрацьовуватиметься на базі даного полігону. 

Також хочемо відмітити, що аналітичне обладнання, яке представлене на стендах, застосовується в реалізованих нами проектах – це український виробник активного обладнання  ZetPro. 

Детальніше ознайомитися із всім переліком обладнання  ZetPro можна тут https://kobi.ua/catalog/ 

Використання даного навчально-тренувального полігону, на базі технологій Kobi software дозволяє підвищити якість проведення практичних занять з використанням сучасних інформаційно-аналітичних технологій для різних категорій здобувачів вищої освіти, у тому числі в системі підвищення кваліфікації, а також під час первинної підготовки поліцейських. 

Ми, як український розробник, намагаємося підтримувати нашу державу у такий непростий час. Маленькими кроками наближаємо перемогу разом!

Інші новини:
21 Грудня 2023

Сміла – “Безпечне місто”

У 2023 році місто Сміла (Черкаської області) долучилося до системи “Безпечне місто” - розумного вуличного відеоспостереження.…

30 Травня 2023

Шлях розвитку компанії з 2004 року і до сьогодні

З чого все розпочалось  На початку своєї діяльності, а це нагадаємо 2004 рік, компанія спеціалізувалась на…

14 Травня 2023

LPR BOX – Легко Ефективно Надійно

LPR BOX «CYCLOPS» LPR BOX «Циклоп» -це повністю автономний пристрій для розпізнавання номерних знаків авто на…