03028 м. Київ, проспект Науки, 41

uk en
Сміла – “Безпечне місто”
21 Грудня 2023

У 2023 році місто Сміла (Черкаської області) долучилося до системи “Безпечне місто” – розумного вуличного відеоспостереження. Нагадаємо, що дана система за 6 років реалізована в більш ніж  160 населених пунктах України.

Інформаційно-аналітичний комплекс “CaMaP”, який лежить в основі даної системи, – це виключно український продукт. Ми не перестаємо його  вдосконалювати та оновлювати. Завдяки вбудованому штучному інтелекту, всі дані, що надходять із камер відеоспостереження, відразу аналізуються та оперативно передаються до ситуаційного центру, в службу Національної поліції та ДСНС.  Це допомагає максимально швидко реагувати на виниклу ситуацію та активувати  протокол подальших дій правоохоронних органів.  

Завдяки можливостям розпізнавання номерних знаків, марок та моделей  авто – можна оперативно знайти викрадене авто, отримати доказову базу для судових чи страхових рішень у разі ДТП, знайти “двійника” чи авто, яке вперше знаходиться на території населеного пункту. 

На рахунок розпізнавання облич – ця функція допомагає знайти зниклих безвісти чи осіб, що перебувають у розшуку або повідомити оператора про те, що в певному місці збирається скупчення людей. 

Важливо, що і спроби вандалізму чи інші злочинні дії, також відстежуються системою. 

На додаток, існують ще й такі функції, як: сповіщення про ДТП, задимленість, вибух, постріл чи крик, а також виявлення залишених чи переміщених предметів, що в нинішній неспокійний час є дуже актуальним важелем запобіганню терористичних актів.  Більш детально з усіма можливостями системи “Безпечне місто” можна ознайомитися за посиланням    https://kobi.ua/safe-city/ 

Що ж до міста Сміла, то на даному етапі уже встановлено 81 камеру відеоспостереження у найлюдніших місцях, перехрестях, а також на в’їздах/виїздах з міста, обладнано ситуаційний центр та запущено тестовий режим роботи системи. І якщо переваги такої системи для державних органів зчитуються відразу, то пересічному громадянину можливо здатися, що це не для людей. Ось тут, хочеться більше сказати. Кожен житель міста, у разі виникнення спірного питання (ДТП, адмінпорушення, конфлікт, пошкоджено майно), може звернутися до міськвиконкому та отримати запис відео з моментом скоєння проти порушення та надалі використовувати його, як доказову базу у суді чи страховій компанії. 

Вже після Нового року система розпочне в повному обсязі виконувати поставлені на неї задачі. 

Бажаємо жителям міста максимально відчути переваги нововведень та не боятися змін, адже в першу чергу – це робиться саме для покращення безпекової ситуації в місті та добробуту його громадян. Наближаємо перемогу разом з українським безпековим  продуктом.

Інші новини:
30 Липня 2023

Створення навчально-тренувального полігону з відеоаналітики для Національної академії внутрішніх справ України.

27 липня у стінах  НАВС відбулося офіційне відкриття унікального цільового навчально-тренувального полігону з відеоаналітики на базі …

30 Травня 2023

Шлях розвитку компанії з 2004 року і до сьогодні

З чого все розпочалось  На початку своєї діяльності, а це нагадаємо 2004 рік, компанія спеціалізувалась на…

14 Травня 2023

LPR BOX – Легко Ефективно Надійно

LPR BOX «CYCLOPS» LPR BOX «Циклоп» -це повністю автономний пристрій для розпізнавання номерних знаків авто на…