03028 м. Київ, проспект Науки, 41

LPR BOX – Легко Ефективно Надійно
14 Травня 2023

LPR BOX «CYCLOPS»

LPR BOX «Циклоп» -це повністю автономний пристрій для розпізнавання номерних знаків авто на швидкості до 190 км/год. LPR BOX не вимагає сервера або робочого місця. Для розпізнавання номера авто, боксу достатньо будь-який RTSP відео потік. Якщо номер чітко видно, а його розмір відповідає вимогам, то з ймовірністю 99,9% номер буде коректно розпізнаний. Скриншоти номерів та база даних зберігаються на MicroSD карті (16 Gb у комплекті).

Для доступу до системи можна використовувати WEB-браузер, який дозволяє:

  • Онлайн моніторинг
  • База даних всіх розпізнаних номерів авто
  • Налаштування LPR BOX
  • Стан системи

LPR BOX «CYCLOPS» може передавати дані по мережі на програмне забезпечення «CaMaP», програмне забезпечення стороннього виробника або NVR ZetPro серії SMART?

Реєстратор має білий та чорний списки номерів, а також зберігає базу даних усіх розпізнанних номерів авто. А тривожні функції NVR можна використовувати, наприклад, для чорного списку. Якщо автомобіль з чорного списку з’явиться у кадрі камери, оператор побачить та почує тривожну подію у системі.

Ще одна важлива перевага, це сумісність із 3G модемом. Це дозволяє встановлювати камеру з LPR BOX «CYCLOPS» у найвіддаленіших місцях, де немає дротового інтернету. У більшості випадків, при розпізнаванні номерів відеопотік з камери не потрібен, а тільки розпізнані номери та скріншоти авто. Для передачі таких даних не потрібний високошвидкісний інтернет, достатньо з’єднання 3G/GPRS.

LPR BOX «HYDRA»/»ORTHUS» для КПП

LPR BOX “Гідра” та “Орфус” – це автономне рішення для системи контролю доступу на КПП за автомобільним номером.

Система повністю готова до роботи і не вимагає комп’ютера або сервера. Достатньо підключити камери на в’їздах та виїздах КПП до LPR BOX, а контролер керування шлагбаумом – до модуля реле (постачається в комплекті). Білий список номерів та база даних розпізнаних номерних знаків зберігається на MicroSD (постачається в комплекті на 16 Gb). Для локального або віддаленого керування системою використовується веб-браузер. LPR BOX має повноцінний веб-інтерфес, у якому можна редагувати білий список, бачити розпізнавання онлайн, редагувати налаштування, будувати звіти та відстежувати стан системи.

Інші новини:
21 Грудня 2023

Сміла – “Безпечне місто”

У 2023 році місто Сміла (Черкаської області) долучилося до системи “Безпечне місто” - розумного вуличного відеоспостереження.…

30 Липня 2023

Створення навчально-тренувального полігону з відеоаналітики для Національної академії внутрішніх справ України.

27 липня у стінах  НАВС відбулося офіційне відкриття унікального цільового навчально-тренувального полігону з відеоаналітики на базі …

30 Травня 2023

Шлях розвитку компанії з 2004 року і до сьогодні

З чого все розпочалось  На початку своєї діяльності, а це нагадаємо 2004 рік, компанія спеціалізувалась на…