+38 (068) 961 41 45

04114 г. Киев, ул. Приорская, 10

Компанія «Кобі-Дистриб’юшин» провела оглядово-практичний семінар з обладнання TM «ZetPro» і ПЗ «CaMaP»

Обладнання для відеоспостереження «ZetPrо» та програмне забезпечення «СаМаР» – це якісний продукт за реальною ціною!

У цьому переконалися учасники оглядово-практичного семінару з розкриттям технічних можливостей і сфер застосування продукції торгової марки «ZetPrо» та програмного забезпечення «СаМаР». Захід проходив у Києві. Організатором його виступила компанія «Кобі-Дистриб’юшин». На семінар до столиці з’їхалися представники фірм зі всіх регіонів України, які займаються монтажем та налаштуванням систем відеоспостереження.

 DSC03167DSC03171

Протягом кількох годин інженери та технічні фахівці компанії «Кобі-Дистриб’юшин» розповідали про модельний ряд, технічні можливості та особливості сервісного обслуговування обладнання торгової марки «ZetPro Smart», окреслили технічні переваги та подальші плани розвитку програмного забезпечення «СаМаР», а також презентували проектні рішення на базі «ZetPro» і «СаМаР».

DSC03196 DSC03209

«Обладнання «ZetPro» і програмне забезпечення «СаМаР» – це два наші взаємопов’язані продукти, з якими ми працюємо більше 5 років. Ми успішно впроваджуємо їх у великих і локальних проектах по всій Україні. Під час семінару ви дізнаєтесь про переваги, технічні сторони та економічну складову нашого обладнання. Ви знайдете для себе інструменти, які дозволять вам в майбутньому працювати із нашими продуктами», — наголосив на відкритті семінару директор компанії «Кобі-Дистриб’юшин» Олексій Вихристюк.

Учасники семінару мали можливість наочно оцінити переваги обладнання «ZetPro» та програмного забезпечення «СаМаР» на основі вже реалізованих проектів. Так, компанія «Кобі-Дистриб’юшин» втілила у життя проекти «Безпечне місто» в деяких регіонах України, налагодила дистрибуцію продукції на всій території країни та займається постійним вдосконаленням технічних характеристик модельного ряду. Зокрема, програмісти розширюють можливості програмного комплексу «СаМаР» створенням нових модулів, що дають можливість охопити більший спектр завдань з безпеки.

DSC03181

«Наше обладнання за технічними характеристиками і ціновою політикою не тільки не поступається найбільш популярним брендам в Україні, а має ряд переваг. Це показують реалізовані проекти в багатьох містах. Наш продукт має зручний інтерфейс, починаючи з 2 мегапікселів у «ZetPro» додані смарт-функції, проста аналітика: підрахунок відвідувачів, перетин віртуальної лінії, детекція осіб і, при цьому, ціна нашого продукту нижче за інших аналогічних виробників. Ми даємо на наше обладнання 2-річну гарантію і самі його ремонтуємо. Проте, зазначу, що відсоток несправностей дуже малий», — зазначила керівник відділу продажу компанії «Кобі-Дистриб’юшин» Людмила Порицька.

Переваги обладнання, презентованого на семінарі, оцінили й представники фірм, що займаються встановленням та обслуговуванням систем відеоспостереження.

«Я переконався, що обладнання «ZetPro» – якісне і, що приємно, за доступною ціною. Мені б хотілося співпрацювати з компанією. Впевнений, у устаткування «ZetPro» – велике майбутнє!», — поділився враженнями учасник семінару Андрій із Дніпра.

Так, на цьому в компанії «Кобі-Дистриб’юшин» не збираються зупинятися. Вже до кінця цього року планується впровадження програмного забезпечення «СаМаР» в деякі моделі реєстраторів і камер обладнання «ZetPro Smart» для вирішення простих завдань з розпізнавання автомобільних номерів без використання ПК.

DSC03220